Informacje o Nas

Dlaczego jesteśmy lepsi od konkurencji?

OPTIMAPRINT to drukarnia, która oferuje Państwu najniższe ceny na rynku poligrafii oraz gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług. Wykonujemy wszystkie rodzaje wydruków od nisko-nadkładowych po wysoko-nakładowe. Nasza oferta trafia nie tylko na rynek Polski ale i również europejski, ciesząć się rosnącym zainteresowaniem. Nowoczesny park maszynowy pozwala na uzyskanie wysokiej jakości produktów a dzieki zgranemu zespołowi pozwala na szybkie wykonywanie zleceń. Zlecenia przyjmujemy osobiście w pukncie odbioru , telefonicznie lub mailowo a wykonane produkty wysyłamy firmami kurierskimi. Na etapie produkcji nasze wyroby są poddawane szczegółowej kontroli, a dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i dobrej organizacji pracy możemy zapewnić naszym klientom krótkie terminy realizacji oraz najwyższą jakość wykonywanych produktów. Nasza drukarnia wyposażona jest w sprzęt najwyższej jakości.

Jeśli jesteś agencją reklamową, firmą zajmującą się obsługą eventową i szukasz producenta reklam - Napisz do nas już dziś!

Dlaczego wybrać nas?

Wszystkie usługi i produkty wykonujemy na naszych nowoczesnych maszynach. Posiadając bogate zaplecze maszynowe mogą Państwo zamówić wiele produktów w jednym miejscu.

Co otrzymasz?

Zamawiając nasze produkty otrzymujesz profesjonalną obsługę, szybką wycenę, najkorzystniejszą cenę, szybki czas realizacji i co najważnieszje najwyższą jakość produktu!

Powiesz WOW!

Odbierz produkt i przekonaj się co oznacza wysoka jakość . W naszej drukarni niska cena nie oznacza słabej jakości. Sprawdź swój produkt, powiedz WOW i podziel się swoją opinią .

Co o nas sądzisz ?

Jeśli nasza oferta Cię interesuje . Skontaktuj sie z nami.
Zadzwoń, wyślij maila lub zamów bezpośrednio w naszym biurze

Kontakt